Comunitatea WGetBit Romania!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Comunitatea WGetBit Romania!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Reclamatie admin Profu

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
POLICE




Mesaje : 4
Data de înscriere : 08/03/2009

Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 3:20 am

Buna ziua . Doresc sa reclam un admin neexperimentat de pe serverul WGeBit2 pe nume profu :-@ . Acest admin mia dat ban fara niciun motiv , cred ca singuru motiv era ca il umiliam si na la copii imaturi asta se numeste invidie...... in fine nu imi place sa fac chestii dinastea dar se pare ca sunt nevoit . Va rog sa luati masuri multumesc anticipat !

O Mika dovada de imaturitate

Reclamatie admin Profu 161ztio
Sus In jos
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 3:42 am

nu e treaba mea cs2 , dar cred ca profu fiind owner (el tine serverul) are dreptul la asa ceva :/.

Si eu cred ca profu nu prea are experienta in adminat si se foloseste de pozitia care o detine sa faca ce vrea el.



Police uite o regula de baza pe orice server de cs

Adminul are intodeauna dreptate(mai ales ownerul) , nu ai cei face
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 3:50 am

sunt de acord total q ce a spus alibush...dar sincer si profu nu a procedat corect vb asa chiar dak tine sv si este owner,un admin trebuie sa se comporte exemplar pt k si ceilalti playeri sa fak acelasi lucru Cool
Sus In jos
Cristina

Cristina


Mesaje : 73
Data de înscriere : 22/02/2009

Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 3:52 am

Poate ca are omul o zi proasta si e mai sensibil la nervi astazi.Oricarui dintre voi vi se putea intampla sa dati ban unuia care la prima vedere va pare antipatic. Wink
Sus In jos
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 3:55 am

cristina draga eu nu fac asa Smile , daca cineva ma calca pe nervi astept pana incalca vreo regula sa am motiv sa il pedepsesc xD
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 3:56 am

nu cont dispozitia...u k admin injuri si pe langa asta le ceri celorlati sa vb frumos si chiar sa le dai slay/kick/ban nu mi se pare corect...trebuie sa fi exemplu pt cei din jur Cool
Sus In jos
Cristina

Cristina


Mesaje : 73
Data de înscriere : 22/02/2009

Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 4:00 am

Trebuie trebuie perfect de acord.Dar ce naiba,cu totii mai gresim. Razz
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 4:02 am

sunt de acord q asta k,q totii gresit...suntem oamani si nimeni nu este perfect Smile
Sus In jos
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 4:20 am

BCR am luat ban de la profu pe cs2 Smile

ia ui de ce :


Reclamatie admin Profu 123[/img]
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1Dum Mar 08, 2009 4:30 am

sincer acest profu este un incepator dak este owner si tine sv se crede mare si tare dar el este un copil
am sa incerc sa rezolv aceste greseli pe care le face Very Happy
Sus In jos
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1Mar Mar 10, 2009 4:29 pm

incredibil am luat ban de la profu din nou pe motiv : habarnam
a zis scoate si tu codu alibush , iam zis ti-am zis ca nu am cod , mia trec vreo 3 taluri imi da blind , si incepe unu boss care este admin pe server din cate am vazut eu sa zica ca ei au dreptul sa verifice toti playeri de pe server , mia scos blindu si dupa inca 2 taluri am luat ban.

Am intrat inapoi si iam zis"ce dai ban ma handicapatule" , zice ti-am dat ban pentru ca vb -- ce sa inteleg eu din asta ?

dupa care am zis daca ai ceva legat de mine discuta cu kabal , nu a mai zis nimic si mau lasat sa joc.

nu stie sa admineze , era harta de_aztec dupa primele 15 minute de joc da la vot hartile de_aztec si awp_india.

cam atat in seara asta.
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1Mier Mar 11, 2009 9:14 am

am vb q kabal despre acest lucru sper k vom gasi o solutie Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Reclamatie admin Profu Empty
MesajSubiect: Re: Reclamatie admin Profu   Reclamatie admin Profu Icon_minitime1

Sus In jos
 
Reclamatie admin Profu
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Reclamatie admin CuCu
» Cerere Admin
» Cerere admin
» cerere admin
» un admin va rog frumos

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea WGetBit Romania! :: Servere WGetBit :: Cs2.WGetBit.com :: Buguri/ Reclamatii /Pareri-
Mergi direct la: