Comunitatea WGetBit Romania!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Comunitatea WGetBit Romania!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere Admin

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Lun Ian 19, 2009 3:04 pm

Nume: Niamtu Adrian
Oras: Sibiu
Varsta: 21
Experienta Adminare: 2 ani
Steam: ON
Motiv Admin: Acest server este nou si vreau sa am posibilitatea sa adminez pe acest server alaturi de ceilalti admini de la inceput ,
Nick cs: alibush

Va multumesc.


Ultima editare efectuata de catre alibush in Sam Ian 24, 2009 10:16 am, editata de 1 ori
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Lun Ian 19, 2009 3:16 pm

CONTRA...nu prea te'am vazut pe server
mai joaca cel putin o saptamana si revin'o q o noua cerere Smile
Sus In jos
Kabal
Admin



Mesaje : 82
Data de înscriere : 15/01/2009

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Lun Ian 19, 2009 10:51 pm

sunt de aceiasi parere cu B.C.R Smile ... Contra!
Sus In jos
https://wgetbit.forumgratuit.ro
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Mar Ian 20, 2009 1:15 am

o sa mai joc , sper sa primesc Smile
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Mar Ian 20, 2009 1:28 am

asta ramane de vazut...nu numai k joci pe server vei primi admin,ci si felul in care joci si cum te comporti Smile

Topic Closed
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Dum Ian 25, 2009 5:57 am

revenind la cererea lu alibush pt admin...si imi cer scz pt dublu-post Crying or Very sad

Eu zic k ar merita admin...aqm sa vedem ce zic si ceilalti admini si Kabal Very Happy

PRO pt alibush Cool
Sus In jos
Kabal
Admin



Mesaje : 82
Data de înscriere : 15/01/2009

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Dum Ian 25, 2009 7:18 am

BCR a scris:
revenind la cererea lu alibush pt admin...si imi cer scz pt dublu-post Crying or Very sad

Eu zic k ar merita admin...aqm sa vedem ce zic si ceilalti admini si Kabal Very Happy

PRO pt alibush Cool


Pro si de la mn Smile ... joaca bine ... tine si redirecte ! ... e perfect Smile ... vb pe mess alibush Smile
Sus In jos
https://wgetbit.forumgratuit.ro
Qwerty
Moderator
Moderator



Mesaje : 9
Data de înscriere : 17/01/2009

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Mier Ian 28, 2009 11:30 pm

ON | CONTRA !!! Mad Mad
Sus In jos
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Lun Feb 09, 2009 4:51 am

As vrea daca se poate adminul inapoi , eu cred ca nu ar trebui pedepsiti toti admini pentru greseala unui admin.
Ar trebui sa dai admin celor care crezi ca sunt in stare sa faca diferenta dintre cod si skill :/

Multumesc.
Sus In jos
Kabal
Admin



Mesaje : 82
Data de înscriere : 15/01/2009

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Lun Feb 09, 2009 10:41 am

alibush a scris:
As vrea daca se poate adminul inapoi , eu cred ca nu ar trebui pedepsiti toti admini pentru greseala unui admin.
Ar trebui sa dai admin celor care crezi ca sunt in stare sa faca diferenta dintre cod si skill :/

Multumesc.


nope Wink
Sus In jos
https://wgetbit.forumgratuit.ro
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Lun Feb 09, 2009 1:01 pm

imi spui si mie care este treaba ? ai vreo problema cu mine , la kavren nu iam dat eu ban ti-am zis poate sa iti zica el doar il cunosc :/
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Lun Feb 09, 2009 1:34 pm

nu este corect ceia ce faci u Kabal...din cauza unuia care nu stie sa foloseasca adminu dc trebuie sa "sufere" toti, ceia a spus si alibush este adevarat

eu ti'am zis k sunt multi adminu

nu toti pot tine redirecte...sa vedem kti admini vor fi
Sus In jos
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Lun Feb 09, 2009 4:03 pm

ok am inteles , kabal are nevoie de oameni in care sa poata avea incredere (cred eu) , se pare ca eu inca nu ma ridic la acel nivel inca sper ca in viitor sa capeti incredere in mine , o sa tin redirecte in continuare pentru a putea umple serverul si a avea cu cine ma juca.
Doresc doar sa imi scoti ignore-ul de pe mess pentru a te putea anunta cand depistez un codat.

Multumesc.
Sus In jos
Kabal
Admin



Mesaje : 82
Data de înscriere : 15/01/2009

Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1Mier Feb 11, 2009 1:18 pm

BCR a scris:
nu este corect ceia ce faci u Kabal...din cauza unuia care nu stie sa foloseasca adminu dc trebuie sa "sufere" toti, ceia a spus si alibush este adevarat

eu ti'am zis k sunt multi adminu

nu toti pot tine redirecte...sa vedem kti admini vor fi

gata ma am rezolvat cu redirectele Smile ... adminele au fost repuse in functie Very Happy
Sus In jos
https://wgetbit.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Cerere Admin Empty
MesajSubiect: Re: Cerere Admin   Cerere Admin Icon_minitime1

Sus In jos
 
Cerere Admin
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin [UnMiKzEu]
» Cerere admin
» cerere admin
» Model Cerere Admin!
» Model Cerere Admin!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea WGetBit Romania! :: Servere WGetBit :: Cs.WGetBit.com :: Cereri Admin-
Mergi direct la: