Comunitatea WGetBit Romania!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Comunitatea WGetBit Romania!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Salut ! Cerere Zicu !

In jos 
4 participanți
AutorMesaj
StaR.Zicu

StaR.Zicu


Mesaje : 8
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 32

Salut ! Cerere Zicu ! Empty
MesajSubiect: Salut ! Cerere Zicu !   Salut ! Cerere Zicu ! Icon_minitime1Vin Ian 23, 2009 3:47 pm

Nume:Robert Zicu

Oras: Bucuresti

Varsta: 17

Experienta Adminare: 2 ani

Steam: ON : StaR_Robbytzu

Motiv Admin:As vrea pt inceput daca se poate ceva cu kick , slay nu vreau mai mult nu am mult timp pe sv ..... ! Vreau sa am mai multa grija de sv ... mai ales ca sunt ore ale zilei knd intru si nu se afla nici un admin ! De jucat joc bine ( nu ma laud da in comparatie cu altiii care au arfe de cs , ca joaca de 7 ani si nuj ce .. si in fond ii bate mapa ) Nu joc codat , asta e cel mai important lucru...mi s-a facut ss de mai multe ori ! ...Restu vom vedea ! ..Va multumesc ! Astept !

Nick cs: StaR.Zicu

Id mess:StaR_Robytzu_Zicu

Va multumesc !
Sus In jos
Kabal
Admin



Mesaje : 82
Data de înscriere : 15/01/2009

Salut ! Cerere Zicu ! Empty
MesajSubiect: Re: Salut ! Cerere Zicu !   Salut ! Cerere Zicu ! Icon_minitime1Vin Ian 23, 2009 11:08 pm

StaR.Zicu a scris:
Nume:Robert Zicu

Oras: Bucuresti

Varsta: 17

Experienta Adminare: 2 ani

Steam: ON : StaR_Robbytzu

Motiv Admin:As vrea pt inceput daca se poate ceva cu kick , slay nu vreau mai mult nu am mult timp pe sv ..... ! Vreau sa am mai multa grija de sv ... mai ales ca sunt ore ale zilei knd intru si nu se afla nici un admin ! De jucat joc bine ( nu ma laud da in comparatie cu altiii care au arfe de cs , ca joaca de 7 ani si nuj ce .. si in fond ii bate mapa ) Nu joc codat , asta e cel mai important lucru...mi s-a facut ss de mai multe ori ! ...Restu vom vedea ! ..Va multumesc ! Astept !

Nick cs: StaR.Zicu

Id mess:StaR_Robytzu_Zicu

Va multumesc !


momentan nu se mai dau admin pe sv 1 ... de aceea am si avut probleme cu functionarea lui ! Sad ... cs2 sau respawn Smile ... si tre sa joci si acolo cateva zile Smile
Sus In jos
https://wgetbit.forumgratuit.ro
StaR.Zicu

StaR.Zicu


Mesaje : 8
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 32

Salut ! Cerere Zicu ! Empty
MesajSubiect: Re: Salut ! Cerere Zicu !   Salut ! Cerere Zicu ! Icon_minitime1Sam Ian 24, 2009 2:28 am

respawn in nici un caz......... bn asta e .knd se vor da admine ?? as vrea totusi aici ...Smile
Sus In jos
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Salut ! Cerere Zicu ! Empty
MesajSubiect: Re: Salut ! Cerere Zicu !   Salut ! Cerere Zicu ! Icon_minitime1Sam Ian 24, 2009 7:34 am

cand vei lua un premiu in cupa 2vs2 Smile ala e singurul admin care poti sal primesti pe serverul principal Razz
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Salut ! Cerere Zicu ! Empty
MesajSubiect: Re: Salut ! Cerere Zicu !   Salut ! Cerere Zicu ! Icon_minitime1Dum Ian 25, 2009 12:31 am

adevarat alibush...echipa castigatoare va primi admin pe unul din servere,la alegere Very Happy

gl tuturor
Sus In jos
StaR.Zicu

StaR.Zicu


Mesaje : 8
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 32

Salut ! Cerere Zicu ! Empty
MesajSubiect: Re: Salut ! Cerere Zicu !   Salut ! Cerere Zicu ! Icon_minitime1Lun Ian 26, 2009 12:36 pm

mdea..........aiurea........
Sus In jos
Continut sponsorizat





Salut ! Cerere Zicu ! Empty
MesajSubiect: Re: Salut ! Cerere Zicu !   Salut ! Cerere Zicu ! Icon_minitime1

Sus In jos
 
Salut ! Cerere Zicu !
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Admin
» Cerere admin
» cerere admin
» Cerere unban
» Model Cerere Admin!

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea WGetBit Romania! :: Servere WGetBit :: Cs.WGetBit.com :: Cereri Admin-
Mergi direct la: