Comunitatea WGetBit Romania!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Comunitatea WGetBit Romania!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ban pe motiv ca?

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
dReam




Mesaje : 1
Data de înscriere : 09/03/2009

Ban pe motiv ca? Empty
MesajSubiect: Ban pe motiv ca?   Ban pe motiv ca? Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 9:57 am

Salut.Sunt si eu nou pe srv si nu mi-a facut o impresie prea buna din pacate.Am jucat aproximativ 10 min dupa care ban permanent.Nici un motiv,nici o poza,nici un demo nimic.Ban permanent pe motivul ca un player zice ca am wall?prieteni chiar asa am ajuns?asa admini au grija de srv?din cate am observat nu e singurul caz.Tot "profu" presupun ca m-a banat si pe mine deci ceva se intapla cu asces "admin".Unban va rog:85.122.30.18.Multumesc anticipat
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Ban pe motiv ca? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pe motiv ca?   Ban pe motiv ca? Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 10:41 am

profu nici nu vreau sa aud...ce sa faca si el este un copil sufera,dak tine servaerul si este owner gata taie in carne si oase Neutral

joaca pe sv 1 si nu se va intampla asa ceva Very Happy
Sus In jos
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Ban pe motiv ca? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pe motiv ca?   Ban pe motiv ca? Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 11:08 am

Smile e clar ca profu a dat ban , te sfatuiesc sa joci pe cs.wgetbit.com nu pe cs2 cum a zis si bcr
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Ban pe motiv ca? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pe motiv ca?   Ban pe motiv ca? Icon_minitime1Lun Mar 09, 2009 11:28 am

se va remedia problema q profu de pe serveru' cs2.wgetbit.com va promit eu Very Happy
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ban pe motiv ca? Empty
MesajSubiect: Re: Ban pe motiv ca?   Ban pe motiv ca? Icon_minitime1

Sus In jos
 
Ban pe motiv ca?
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea WGetBit Romania! :: Servere WGetBit :: Cs2.WGetBit.com :: Cerere Ban/Unban-
Mergi direct la: