Comunitatea WGetBit Romania!
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Comunitatea WGetBit Romania!
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Poze facute de FeeDBacK

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Poze facute de FeeDBacK Empty
MesajSubiect: Poze facute de FeeDBacK   Poze facute de FeeDBacK Icon_minitime1Vin Feb 13, 2009 6:48 pm

Si inca odata se crede ca eu folosesc coduri , am refuzat sai dau pozele pe mess asa ca le voi posta aici.

Parerea mea este ca el nu merita sa fie admin , deoarece nu este in stare sa faca diferenta dintre cod si skill , mai si injura pe server

Nu este activ pe forum.

Sa revenim uite pozele facute de tine FeeDBacK :

Poze facute de FeeDBacK Fy_snow0003

Poze facute de FeeDBacK Fy_snow0004

Poze facute de FeeDBacK Fy_snow0005

Poze facute de FeeDBacK Fy_snow0006

Poze facute de FeeDBacK Fy_snow0007

Poze facute de FeeDBacK Fy_snow0008
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Poze facute de FeeDBacK Empty
MesajSubiect: Re: Poze facute de FeeDBacK   Poze facute de FeeDBacK Icon_minitime1Sam Feb 14, 2009 12:42 am

nush ce sa zic,dar nu ai procedat corect...trebuia sa'i dai pozele lui NeeDBack Smile

multi dintre noi stim k nu esti codar

NeeDBack este un admin bun si nu trebuie sa zici u k merita sau nu admin din anumite motive...dak ii faci reclamatie pe forum nush ce rezolvi

toti admini fac ceia ce trebuia si atunci knd li se pare ceva suspect actioneaza


GL alibush Surprised
Sus In jos
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Poze facute de FeeDBacK Empty
MesajSubiect: Re: Poze facute de FeeDBacK   Poze facute de FeeDBacK Icon_minitime1Sam Feb 14, 2009 1:14 am

era vorba de FeeDBacK nu de NeeDBacK Smile) uitate mai atent xD , cu NeeD nu am nimic , stie si isi face treaba.
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Poze facute de FeeDBacK Empty
MesajSubiect: Re: Poze facute de FeeDBacK   Poze facute de FeeDBacK Icon_minitime1Sam Feb 14, 2009 1:19 am

imi cer scz eram somnoros knd am postat...oricum o sa fim q ochii pe el

Twisted Evil
Sus In jos
Kabal
Admin



Mesaje : 82
Data de înscriere : 15/01/2009

Poze facute de FeeDBacK Empty
MesajSubiect: Re: Poze facute de FeeDBacK   Poze facute de FeeDBacK Icon_minitime1Sam Feb 14, 2009 2:55 am

BCR a scris:
nush ce sa zic,dar nu ai procedat corect...trebuia sa'i dai pozele lui NeeDBack Smile

multi dintre noi stim k nu esti codar

NeeDBack este un admin bun si nu trebuie sa zici u k merita sau nu admin din anumite motive...dak ii faci reclamatie pe forum nush ce rezolvi

toti admini fac ceia ce trebuia si atunci knd li se pare ceva suspect actioneaza


GL alibush Surprised


B.C.R are dreptate! Cand cnv dintre admini iti cere pozele trebuie sa fi corect si sa le trimiti! Si mie daca imi face cineva poza si vrea sa se convinga ca nu am cod o trimit imediat:) fara discutii! Eu daca sunt Owner forum/server asta nu inseamna ca sunt Zeu;) ... Tot 2 maini si 2 picioare am ca oricare dintre voi:) Sper sa numai apara probleme legate de poza/adminare si injurat! Respecta si vei fi Respectat! Smile Razz

Topic Closed!
Sus In jos
https://wgetbit.forumgratuit.ro
alibush

alibush


Mesaje : 86
Data de înscriere : 19/01/2009
Varsta : 36
Localizare : Sibiu / Romania

Poze facute de FeeDBacK Empty
MesajSubiect: Re: Poze facute de FeeDBacK   Poze facute de FeeDBacK Icon_minitime1Sam Feb 14, 2009 3:00 am

ok , sa zicem , eu zic ca uni admini nu se pot abtine (probabil din oftica) sa nu injure si sa dea un exemplu celorlalti playeri.
Sus In jos
BCR
Admin
BCR


Mesaje : 126
Data de înscriere : 19/01/2009

Poze facute de FeeDBacK Empty
MesajSubiect: Re: Poze facute de FeeDBacK   Poze facute de FeeDBacK Icon_minitime1Sam Feb 14, 2009 3:19 am

fa screen atunci knd un admin va injura si vom gasi o modalitate sa nu se mai intample asta Smile
Sus In jos
Continut sponsorizat





Poze facute de FeeDBacK Empty
MesajSubiect: Re: Poze facute de FeeDBacK   Poze facute de FeeDBacK Icon_minitime1

Sus In jos
 
Poze facute de FeeDBacK
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea WGetBit Romania! :: Servere WGetBit :: Cs.WGetBit.com :: Cerere Ban/Unban-
Mergi direct la: